INTEO за мир на нашій рідній Україні! Нехай близькі і рідні Вам люди будуть живі і здорові! Ми знову розпочали роботу, чекаємо на ваші дзвінки та повідомлення!

100% ексклюзив

Більшість моделей меблів «Інтео» розроблені спільно з італійським дизайнером Daniele Bonati. Натхненний чистотою природи та відсутністю перешкод Daniele Bonati передав у дизайні меблів Інтео обсяг, простір та повітря. Такі стіни є окрасою будинку, розставляючи різноманітні акценти у дизайні інтер'єру.

Меблі для вітальні Інтео - це елегантна строгість і природна простота, що незмінно поєднуються з максимальною практичністю та комфортом. Наділена шармом, вітальня втілила у собі сміливі колірні рішення, неординарність форми та різноманітність оздоблення. Кожна вітальня від компанії Інтео створюється з урахуванням сучасних тенденцій у дизайні меблів та ергономіки.

Легкі і вільні стіни від компанії Інтео, що вміщають все необхідне для життя, виготовляються тільки з сучасних екологічно чистих матеріалів. Стінки Інтео є набагато більшими, ніж звичайні предмети інтер'єру, їх правильні лінії та приємні кольори здатні відновити Твою внутрішню гармонію і чудово доповнити атмосферу будинку. Незважаючи на граничну лаконічність форм, правильні горизонтальні лінії та ясність композиції стінки «Інтео», за Твим бажанням, можуть бути яскравими та грайливими.

Шафи, стіни, меблі для магазинів або просто тумба під телевізор, журнальний столик, тумбочка - всі конструкції Інтео проходять ретельний контроль якості на всіх етапах виготовлення.

Товар добавлен в корзину

Закрыть
Закрыть